Mieszkanie pod klucz

Mieszkanie pod klucz

W BUDEX-SZYK posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży deweloperskiej. W tym czasie stworzyliśmy wiele realizacji dopasowanych do potrzeb i oczekiwań inwestorów. W naszej ofercie znajdują się również mieszkania pod klucz od dewelopera. Jest to w pełni kompleksowa usługa, w której nie musisz się o nic martwić. Całą brudną robotę wykonujemy za Ciebie! Tobie pozostaje jedynie aranżacja mebli i dodatków. Zero stresu gwarantowane! Odkryj szczegóły naszej oferty!

Mieszkanie pod klucz z BUDEX-SZYK – zalety

Co właściwie oznacza mieszkanie pod klucz? Mówiąc prostym językiem - oszczędność czasu i nerwów, bez względu na to, czy mowa tu o komfortowej kawalerce dla singla, czy o spokojnym gniazdku dla dużej rodziny. Lokal wykonany w takim standardzie różni się od tego w stanie deweloperskim zaawansowaniem prac. W przypadku mieszkań pod klucz inwestor otrzymuje lokal praktycznie gotowy do wprowadzenia się. Gotowa kuchnia, podłogi, panele, drzwi o wysokim standardzie wykonania, łazienki w dużych płytkach, malowane ściany - wszystko to i wiele więcej zyskujesz, decydując się na oferowane przez nas rozwiązanie. Wszystkie pomieszczenia wykonywane są z precyzją i dbałością o szczegóły, przy jednoczesnym wzorowaniu się na aktualnych trendach i nowoczesnej kolorystyce. W naszych aranżacjach stosujemy dużo nowoczesnego oświetlenia w postaci ledów. To zwiększony komfort i wygoda nabywców - nie musisz poszukiwać fachowców, na których często trzeba czekać długie miesiące. Powierz nam wykonanie brudnej roboty i ciesz się ciszą oraz spokojem w Twoim nowym domu!

Mieszkanie pod klucz – cena

Zastanawiasz się, ile wynosi koszt takiej inwestycji? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Niemniej jednak cena usługi oscyluje w okolicy 1200 zł za metr kwadratowy. W cenie poruszamy się o pewnych ramach wzorniczych, tak jak widać na zdjęciach. Ponadto, w proponowanej przez nas cenie zyskujesz projekt łazienki wykonany przez naszych fachowców z salonu łazienek. Otrzymujesz lokal praktycznie gotowy do wprowadzenia się, który nie wymaga żadnych nakładów finansowych poza zakupem mebli i dekoracji. Czy interesuje Cię nasza oferta? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. Masz pytania lub wątpliwości? Również zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole